Burçlarına Göre Erkekler ve Özellikleri

Burçlarına Göre Erkekler ve Özellikleri

"Hangi burcun erkeği nasıldır? Aşk hayatında nasıl, nasıl sever? İlişkileri, hayata bakış açısı, özellikleri nelerdir? Risk almayı sever mi? Sizinle uyumlu mu? Buyrun hepsi bu yazımızda..."

    Değerli Blog takipçileri, bu yazımızda sizlerle erkekleri mercek altına alıyoruz :) Tabi ki, burçlarına göre. Bakalım hangi burcun erkeği nasıl? Hangisi sizin ilişki arayışınızda ideal partneriniz olabilir? Hadi başlayalım...

Koç Burcu Erkeği

    Koç Burcu Erkekleri çok güçlü insanlardır öncelikle bunu belirtmek lazım. Yediden yetmişe kendi egolarından asla ödün vermezler. Koç burcu nasıl sever? Koç Burcu Erkeği nelerden etkilenir diyecek olursanız. Koç Burcu Erkeği bir kere kendine bakan kadından etkilenir. Tutkulu bir erkektir. Kendisine çok iyi bakar. Yaşı kaç olursa olsun, sosyal hayatta kendini göstermeyi çok sever. Çünkü onun yönetici gezegeni Mars'tır. O biraz Marslıdır aslında işin espirisine de bakacak olursak. Dolayısıyla da, sevgisinin karşılığını almak ister.

    Yoğun ilgi gösterir ve aynı şekilde bunu karşı taraftan da bekler. Eğer bir Koç Burcu Erkeği'ni ilgiye boğduğunuzu düşünüyorsanız, bu klişe düşüncelerden kurtulmanızda fayda var çünkü o ilgiyi çok sevdiği için ilgi görmeyi de çok sevecektir. Eleştiriden pek hoşlanmazlar işin doğrusu. Diyeceksiniz ki kim eleştiriden hoşlanır ki? Marslı Koç Burcu Erkekleri eleştiriden gerçekten hiç haz etmezler. Eğer bir Koç Burcu Erkeği ile birlikteyseniz; Koç Burcu Erkeği'ne bir şeyler yaptırmak istiyorsanız eğer veya onun sevgisini kazanmak istiyorsanız eleştirilerinizde olabildiğince minimalist bir tavır takınmalısınız. Aynı şekilde direkt olarak bir yönlendirmeyi de sevmezler.

    Peki Koç Burcu Erkeği kıskanç mıdır? Evet Koç Burcu Erkeği inanılmaz derecede kıskançtır ve dikte etmeyi çok sever. Misilleme yapmayı çok sever. Hele ki, 2012'den sonra Koç Burcu Erkeği yaşı kaç olursa olsun, inanılmaz misilleme yapan, merak uyandırmayı seven ve dikkat çekmeyi seven burçlar arasındadır. Çünkü 2012'den bu yana Uranüs'ü misafir ediyor ve 2018 yılına kadar da bu huyundan asla ödün vermeyecektir. Koç Burcu Erkeği risk almayı sever mi? Evet Koç Burcu Erkeği tehlikeli işleri ve risk almaktan çok hoşlanır.

    Çalıştığı ortamlarda kendini göstermekten hoşlanır ve bunun için risk almaktan ve tehlikeli işler yapmaktan asla çekinmez ve tereddüt etmez. Eğer siz bir Koç Burcu Erkeği ile birlikteyseniz sakın ola Mistik takılmaya çalışmayın. Çünkü Koç Burcu Erkeği Mistizm'den hoşlanmaz. O hayatın içindedir, renklidir, coşkuludur, ilgilidir, kendisine düşkündür (bedenine, dostlarına, arkadaşlarına çok düşkündür) o yüzden sakın onu hayattan koparmaya çalışmayın bu en büyük tehlikedir. Ve tabi ki kendiniz de onun için hayattan kopmayın.

Boğa Burcu Erkeği

    Boğa Burcu Erkeği nasıl bir aşıktır ve nasıl sever diye soracak olursanız. Boğa Burcu Erkeği kendi sevgisini çok fazla belli etmez. Ona zaman tanımanız gerekir. Kendisini ifade etmesi için önce görmesi gerekir yani yavaş yavaş o Venüz'ün seyriyle aldığı yönlendirmeden dolayı birazcık ortamı gözlemlemesi, sizin zevklerinizden, renklerinizi, isteklerinizi anlayıp merakını gidermesi gerekir. Boğa Burcu Erkeği'ni ikna etmek gerçekten zor olabilir bilginiz olsun. Eğer bir Boğa erkeği ile birlikteyseniz, zaten onun sevgisini kazanmak için birinci ihtiyacınız olan şey zaman, ikinci ihtiyacınız olan şey ise kriz anında verdiğiniz tepkilerdir. Çünkü eğer bir kriz anında verdiğiniz tepkiler çok yüksek olursa, Boğa Burcu Erkeği sizden uzaklaşmak durumunda kalabilir.

    2000'li yılların başından bu yana Boğa Burcu Erkeklerinin natal haritalarında çok etkili bir açı var. Aslında baktığınız zaman boğaların hepsinde bu durum etkilidir ama genel anlamda Boğa Burcu Erkeklerinde daha fazla etkili olduğunu söyleyebilirim. Çünkü ikili ilişkilerden çok kariyerlerine ve sosyal hayatlarına çok daha önem veren ve sosyal hayatları dışında kariyerleriyle beraber kendi hobilerine de çok önem veren, hayallerini gerçekleştirmek isteyen bir psikolojide seyrediyor onların dünyaları.

    Eğer siz bu süreçte bir Boğa Burcu Erkeğinin hayatına girdiyseniz, onun işini ve aşkını önce bir kabul etmeniz gerekecektir. 2018'in Mayıs ayından itibaren, Boğa Burcu Erkeğinin zevkleri ve ilgi alanları bu 17 yıllık süreçten çıkıp başka bir alana kayacaktır. Ve Boğa Burcu Erkeklerinin sevgisi, hayata bakış açısı biraz değişecektir. Peki Boğa Burcu Erkeği risk almayı sever mi? Evet 2018'den itibaren Boğa Burcu Erkekleri risk almaktan korkmayacaktır.

    Ancak sessiz, ketum, her şeyini kolay anlatmayan bu erkeklerle birlikte olmanın ve onları etkilemenin en önemli yolu, biraz sabır ve birazda gözlemleyerek kendi halinizde yol almak ve olayları akışına bırakmaktan geçiyor. Bir de Boğa Burcu Erkeği çapkındır, yemek yemeyi çok sever gibi klasik bilgilerin dışında şunu söylemek istiyorum ki Boğa Burcu Erkeği kesinlikle gözlemlemeyi çok sever. Yönetici gezegeni Venüs olduğu için, gözlemlemeyi her şeye bakmayı, incelemeyi ve kendi kafasında yorumlamayı şekillendirmeyi çok sever. O yüzden bu durumu bir oburluk veya flörtözlük şeklinde algılamamanızda da fayda var.

İkizler Burcu Erkeği

    İkizler Burcu Erkeği öncelikle çok değişken bilinir. Bu durum popüler bir şekilde bilinir olsa da, zekasıyla herkesi şaşırtıp, kendisine hayran bırakabilir. Hava gurubu olduğu için sosyal bir erkektir. İkizler Burcu Erkeği nasıl sever, nasıl bir aşıktır konusuna gelecek olursak eğer; bir kere akıllı ve mantıklı kadınlardan hoşlanırlar. Absürt hiçbir şeyden hoşlanmazlar. Dolayısıyla da, siz İkizler Burcu Erkeğinin yanında tuhaf çıkışlar yaparsanız, onun sevgisini kazanmanız pek mümkün değildir. İkizler Burcu Erkeği çok eleştirilmekten, kendisi çok fazla eleştirdiği için pek hoşlanmaz.

    Ancak, İkizler Burcu Erkeği bir konuda eleştiri yaparken siz de mantıklı bir yaklaşımla eğer ona eşlik ederseniz bundan oldukça zevk alacaktır. İkizler Burcu Erkeği risk almayı sever mi? Evet sever. Hemen her konuda risk alırlar. Yönetici gezegeni Merkür olduğu için meraklıdır ve bu merakını gizleyemez. İkizler erkeği kıskanç mıdır peki? İkizler Burcu Erkeği kıskandığını size belli etmez ama kesinlikle çok kıskanç bir yapısı vardır. İkizler Burcu Erkeği kıskanınca ne olur peki? Orada işler biraz bozuluk açıkçası çünkü ikizler erkeği, kıskandığı zaman ilişkisinden soğur ve uzaklaşır.

    O yüzden İkizler Burcu Erkeğinin dikkatini çekmek için küçük oyunlar oynayacaksanız, burada yanılıyorsunuz ve yanlış yapıyorsunuz demektir. İkizler Burcu Erkeğinin 2018'den itibaren hayat koşulları ve yaşam şekli çok değişecek olan burçlar arasında. Eğer bir İkizler Burcu Erkeği ile birlikteyseniz, yurt dışında yaşamayı, şehir değiştirmeyi, sektör değiştirmeyi düşünüyor olabilir. O yüzden de, o hangi rolü üstleniyorsa onunyanında olmaya çalışmanızda fayda var çünkü o, yeni bir hayata yelken açıyor olacak bilginiz olsun.

Yengeç Burcu Erkeği

    Yengeç Burcu Erkeği öncelikle çok duygusaldır. Çok kıskançtır. Nasıl sever derseniz. Karşısındakini adeta sıkarak, boğarak, nefes aldırmadan sever. Dikkat çekmek için elinden geleni yapar. Yengeç Burcu Erkeğini anlamak bazen çok zor olabilir hatta imkansız durumunu yaşayanları da yakından biliyorum. Yengeç Burcu Erkeği neden peki bu kadar karışık ve çözülmez bir denklem gibi diye sorarsanız eğer, onların yönetici gezegeni Ay olması sebebiyledir diye cevap verebilirim. Ay iki buçuk günde bir faz değiştirir. O yüzden de onun ruh halini yakalamak, neye küstüğünü anlamak, neye kırıldığını, neyi sevdiğini anlamak bazen güçleşebilir. Özellikle bu günlerde bir Yengeç Burcu Erkeği ile birlikteyseniz şunu söyleyebilirim ki bu dönemde onlar bile kendilerini anlamakta güçlük çekiyorlar o yüzden kendinizi fazla yormayın.

    2012'den bu yana Yengeç Burcu Erkeğinin neden değiştiğini sorguluyorsanız eğer şunu söyleyebilirim: Plüton'un Oğlak burcundaki hareketi buna neden oluyor. Ailesine düşkün, iyi bir baba, sevdiklerini şımartmayı seven bir eş olurlar. Zaten Yengeç Burcu Erkeğinin nasıl sevdiğini anlamak istiyorsanız, size ilgi gösteriyorsa, sıkıyorsa, sizin için bir şeyler yapmak için çabalıyorsa, bilin ki sizi seviyor demektir. Risk alma konusuna gelecek olursak eğer Yengeç Burcu Erkeği risk almaktan çok korkarlar. Risk alıyormuş gibi konuşabilirler, iddialı yorumlar yapabilirler ama hamle yapma konusunda zayıf davranırlar. Onlar tipik düzeni severler. O yüzden Yengeç Burcu Erkeğinin konuşmalarıyla yaşam tarzı biraz farklı olabilir.

    Yengeç Burcu Erkeğiyle uzun süreli bir birlikteliğiniz varsa mesela ayrılmaktan oldukça korkuyor demektir. Boşanmaktan da korkarlar. O yüzden de risk almaları imkansız gibi bir şeydir. 2023 yılına kadar Plüton Oğlak burcunda hareketini sürdürecek ve bu durum tam Yengeç Burcu Erkeğinin Güneş'inin karşısında gerçekleşecek. O yüzden de, Yengeç Burcu Erkekleri 2017'nin Aralık ayından itibaren anmalak çok daha zorlaşacak ve 2023'e kadar Yengeç Burcu Erkekleri geçrekten hayatlarıyla ilgili inanılmaz kararlar alacak.

Aslan Burcu Erkeği

    Aslan Burcu Erkeği bilindiği gibi aslında çok fazla lider ruhlu değildir. Lojistik bir zekası vardır ve düşünmeyi çok sever. Gözlemler. Her şeyi gözlemler. Aslan Burcu Erkeğini anlamak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir çünkü o ateşin sabit burcudur. Peki Aslan Burcu Erkeği nasıl sever, nelerden hoşlanır ve nasıl bir aşıktır? Aslan Burcu Erkeği çok net bir şekilde ilgiden hoşlanır, bakımlı kadından hoşlanır, kendisinin şımartılmasından ve kesinlikle başkalarının yanında eleştirilmekten hiç ama hiç hoşlanmaz.

    Eğer Aslan Burcu Erkeği ile birlikteyseniz, Aslan Burcu Erkekleri fazla yalandan da hoşlanmaz ve meraklı oldukları için sizin ona bir şeyler anlatmanızı bekler. Dolayısıyla da eğer siz bir olayla ilgili detay verirseniz, anlatırsanız bunları çok güzel değerlendirir size saygı duyar ve bir daha asla kurcalamaz bu konuları gündeme getirmez. Aslan Burcu Erkeği kesinlikle gizemli hareketlerden hoşlanmaz. Eğer onunla birlikteyseniz onun çok fazla damarına basmanıza gerek yok hanımlar sanırım anladınız :)

    Eğer Aslan Burcu Erkeğine kızdıysanız geri çekilmeniz yeterlidir. Çünkü o sessizliği bir savaş olarak anlayabilecek kadar zeki bir erkektir. Peki Aslan Burcu Erkeği risk alır mı? Hayatının her bölümünde risk alır. Meydan okumayı çok sever. Ona söyleyeceğiniz sözleri, özellikle; "yapamıyor musun? yapamayacak mısın? yapmıyor musun?" gibi lafların üstüne tam aksine gitmeye bayılacaktır. Eğer bir Aslan Burcu Erkeğine meydan okuyorsanız ve onu arenaya çağırıyorsanız bence üç sonraki adımı düşünün çünkü canınızı sıkacak bir düello ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

    Aslan Burcu Erkeği kıskanır mı? Kıskançlıklarını belli etmezler çünkü onlar meraklıdırlar. Onlar başta her şeyi süzgeçlerinden geçirirler. Aslan Burcu Erkeği flört döneminde hoşlandıkları kadına bile ilgilerini çok fazla belli etmezler. Özellikle adım adım gidip, yavaş yavaş kendilerini belli ederler ki önce kendi meraklarını gidersinler, tatmin etsinler diye.

Başak Burcu Erkeği

    Başak Burcu Erkeği bir kere çok yeteneklidir. O da Merkür'ün diğer çocuğudur. Başarılıdır. Çok çalışkandır. Okur, yazar, anlar fakat ketumdur. Asla hiçbir şeyini anlatmaz. 40 yıllık eşi dahi olsa, zorla ağzından bir şeyi alana kadar adeta göbeğiniz çatlar. Adeta ser verir, sır vermezler. O yüzden Başak Burcu Erkeğinden merak ettiğiniz şeyler varsa. Bırakın kendisinin açılmasını anlatmasını bekleyin.

    Peki aşk hayatı nasıldır Başak Burcu Erkeğinin? Önce işini sever bunu kabul edelim. İşine aşıktır. İşiyle kendisini tatmin eder, ifade eder. Ondan sonra sizi sevecektir. Ama siz önceliği olmak isterseniz, orada durumlar sıkıntıya girebilir çünkü bundan asla hoşlanmazlar. Başak Burcu Erkeğinin işini kabul ederseniz, onu tavladınız demektir.

    Başak Burcu Erkeğinin lügatında sabır kelimesi yoktur. Kesinlikle süper sabırsız yapıdadırlar. Hizmet burcudur, askerdir. Görev almaktan ve uygulamaktan çekinmez. Risk almak konusunda ise pasiftir. Kolay risk alamaz. Risk alıyor gibi görünebilir ama asla kolay kolay risk alamaz. O yüzden evlilik veya ilişki bitirmek onlar için hiç kolay değildir. Eğer Başak Burcu Erkeğinden pek yalancı erkek çıkmaz bunu belirtmek gerek. Merhametlidirler.

Terazi Burcu Erkeği

    Terazi Burcu Erkeği, Venüs tarafından yönetilir ve aslında baktığınızda çok seçici ve bir o kadar da sosyal hayatı vardır. Hayatın her yerine girmeyi, hayatın her bölümünü yaşamayı çok severler. Ama bir o kadar da ilişkilerinde detaycı ve seçicidirler. Neyi sevdiğini anlamak bazen güç olabilir. Dolayısıyla Terazi Burcu Erkeğinin içindeki dengeyi yakalamak onların iç dünyasını çok karıştırdığı için sizin de duygusal anlamda kafanızı karıştırabilir.

    Terazi Burcu Erkeği neyi, ne zaman, ne yapacağı belli olmayan yegane burçlardan biridir. Çünkü Sonbahar çocuğudur. Bundan dolayı kafası karışıktır ve insanları birbirleriyle kıyaslamayı çok severler. Bir gün size çok sevgi dolu davranırken, diğer bir gün sizi başka birisiyle kıyaslarken bulabilirsiniz.

    Terazi Burcu Erkeğinin aşk hayatı nasıldır, nasıl sever? Terazi Burcu Erkeği aslında sevgisini gösterebilen, konuşabilen, eleştirisini ortaya koyabilen burçlar arasındadır. Dolayısıyla Terazi Burcu Erkeğini anlamak dışında, iletişim kurmak çok kolaydır. Sevgisini de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sevmediği insanları da kendisi çok rahat belli eder. Hatta sizin arkadaşlarınızı bile eleştirirken bulabilirsiniz onu.

    Terazi Burcu Erkeği her konuda risk alır. Değişken yapısı nedeniyle risk almaya da müsaittir. Venüz tarafından yönetilen havanın öncüsü bu erkekler, duygusal anlamdaki arayışlarını, ticarette, işte, kariyerde ve sosyal hayatta da ortaya koymak isterler. Terazi Burcu Erkeği ile evli olmak da bir o kadar zordur. Aslında çok iyi babadır. Merhametlidir, adildir ama ilişkide biraz kıskançtır, trip atar, küser, karşısındakinin sınırlarını zorlamayı sever, üstüne gitmeyi sever, bir konuyu geçiştirmemek adına üstünü açarak konuşmak ister. Bu davranışlar partnerini yorabilir.

Akrep Burcu Erkeği

    Akrep Burcu Erkeği Mars tarafından referans aldığı için çok baskın bir yapıya sahiptirler. Hakim olmayı, yönetmeyi ve yönlendirmeyi çok severler. Bir Akrep Burcu Erkeği ile birlikteyseniz, büyük bir mücadeleye maruz kalacaksınız ve olabildiğince tutkulu bir ilişki yaşayacaksınız demektir. Eğer ilişkide huzur arıyorsanız Akrep Burcu Erkeği size göre değil denebilir. Kavrayan, zorlamayı seven, tutkuyu sonuna kadar hissettirmek isteyen, gizemli davranan, küçük oyunlardan hoşlanan, kıskandıran, zaman zaman kıskançlıklarda sınır tanımayan ve size inanılmaz seranatlar yapabilecek bir o kadar da soğuk davranabilecek, uçlukları size yaşatacaktır.

    Akrep Burcu Erkeğinin sevgisini nasıl ve ne zaman göstereceği hiçbir zaman belli olmaz. Unutulmaz konuşmalar yapar. İnanılmaz bir konuşmacıdır. Çevresindeki insanları etkilemeye bayılır. Her girdiği ortamda dikkat çeker ve risk almaktan asla çekinmez. Meydan okumak onun işidir. Akrep burcunu yönetemezsiniz bunu öğrenirseniz ilişkinizde sorunlardan da uzak durabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği

    Yay Burcu Erkeği Jüpiter tarafından referans alır ve coşkulu, heyecanlı bir yapıdadırlar. Baktığınızda hayatın her yerinde onları görebilirsiniz. Yüksek sesle konuşurlar. Her yerde kendilerini belli ederler. Flörtözdürler. Herkese ilgi gösterirler, adeta mavi boncuk dağıtırlar. Elleri dursa, gözleri durmaz her an her şeyi yapabilirler. Özgürlüklerine düşkündürler diye adları çıkmıştır aslında bu çok doğru değildir. Birçok uzun soluklu evlilik yapan Yay Burcu Erkeği vardır. İstatistiklerde Yay Burcu Erkeğinin evlilikleri çok az bitmiştir.

    Ama gelin görün ki, Yay Burcu Erkeği ile erken yaşta evlendiyseniz sorun olabilir çünkü önce onun hayata doyması gerekir. Yay Burcu Erkeği nasıl sever nasıl bir aşıktır? Yay Burcu Erkeği sevgisini çok belli eder, cömerttir o konuda. Sizi adeta pamuklara sarar, sarmalar ve ayaklarınızı yerden keser. Şımartır, serenatlar dizer, cömerttir, eli boldur. Size yaptıklarını kolay kolay dile getirmez ta ki sinirlenene kadar. Risk almaktan korkmaz ve çekinmez.

Oğlak Burcu Erkeği

    Oğlak Burcu Erkeği Satürn tarafından referans alır ve olabildiğince keskin, katı bazen soğuk ve mesafeli görünebilir. Ama bir o kadar da yumuşak ve babacandır. Hatta ve hatta birçok oğlak burcunda inanılmaz sahiplenen, toparlayan, tölere eden bir yapısı vardır. Oğlak Burcu Erkeğinden düşman olmaz, tavsiye etmem zira canınızı sıkabilir. Ama Oğlak Burcu Erkeği ailesini, sevdiklerini inanılmaz sahiplenir.

    Oğlak Burcu Erkeği nasıl sever, nasıl bir aşıktır? Oğlak Burcu Erkeği çocukluğundan itibaren herkesi sahiplenerek başlar ilişkilerine. Onunla birlikteyseniz, onun doğrularında düz çizgileri vardır. Yani siyah ile beyaz arasında bakar. Çok renkli bir karakteriniz varsa veya karışık bir geçmişiniz varsa, Oğlak Burcu Erkeğine kendinizi kabul ettirmeniz biraz zor olabilir.

    Oğlak Burcu Erkeği lüksü arar ancak günlük hayatında oldukça tutumludur. Kolay risk almaz. Oğlak Burcu Erkeği ile uzun soluklu ilişkiler yaşanır ve evlilikler yapılır. Bazen sevgisini göstermekte zorlanabilir. Günlük sohbetlerde kendini çok ifade edemezler.

Kova Burcu Erkeği

    Kova Burcu Erkeği Uranüs tarafından referans alırlar. Yani ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz. Daha küçük çocuklardır. Mühendis gibi bir zekaları vardır. Her saniyeyi planlayabilirler, geleceği düşünürler yarın ne yapacakları belli olmaz. Eğer bir Kova Burcu Erkeği nasıl sever diyorsanız, Kova Burcu Erkeği değişik bir bakış açısına sahip kadınlardan hoşlanır. İddialı bir karakteri vardır. Konuşmaları, yaptıklarıyla dikkat çeker.

    Kova Burcu Erkeği sevgilerini çok rahat gösterirler. Ama nefretlerini de o kadar rahat gösterirler. Eleştirmekten korkmaz. Bir bakarsınız, sizi olmadık yerde olmadık insanların içinde eleştirir. Kova Burcu Erkeği bilinenin aksine özgürlüğüne çok düşkündür. İpe sapa gelmek istemiyormuş gibi davranır, kimsenin onları yönlendirmesini istemez. Kova Burcu Erkeği genelde iyi bir sevgilidir ama eş olmak konusunda biraz zorluk çıkarır.

    Eğer Kova Burcu Erkeği ile evliyseniz onu yönlendiremez, müdahale edemez ve işlerine karışamazsınız. Hatta birçok şeyi o kendine göre planlar. Her konuda risk alabilir. İlişkilerde de risk alır. Sizinle birlikteyken her an ilişkiye ara vermek isteyebilir. Kafası karışıktır. Sizi birileriyle kıyaslayabilir. En asi burç olarak bilinir zaten. Kova Burcu Erkeği çok kıskançtır ancak bunu göstermez. Beni merak etmiyor, ilgilenmiyor diyebilirsiniz ama aslında öyle değildir. Kova Burcu Erkeği ile olmak bir yandan zor ama bir yandan da renklidir.

Balık Burcu Erkeği

    Balık Burcu Erkeği Neptün tarafından referans alır ve dolayısıyla bilinenin aksine duygusal değildir, çok akılcıdır. Gözlemler, iyi bir gözlemcidir. Sabırlıdır. Ketumdur. Duygularını belli etmez. Kolay konuşmaz. İletişime kapalıdır. Kendi dünyaları ve kendi hobileri vardır. Hedeflerinde kesinlikle kariyer vardır. Balık Burcu Erkeği nasıl sever? Balık Burcu Erkeği sevgisini göstermekten ve sahiplenmekten korkar. Zamana ihtiyacı vardır. Eğer Balık Burcu Erkeği ile birlikteyseniz, ne kadar çekingen veya ne kadar duygusal diye yorumlamanız da bundan kaynaklanır.

    Kıskançlığı inanılmaz boyuttadır. Öyle ki on yıl önceki meseleyi önünüze koyabilir. Her detayı abartabilir. Ailenizi ve arkadaşlarınızı bile konuya dahil edip abartabilir. Bir anda başlamaz ilişkiniz ama bir anda bitebilir. Balık Burcu Erkeği iyi bir babadır, iyi bir evlilik adamıdır, iyi bir eştir. Balık Burcu Erkeğinin sevgisini ilk etapta anlamakta zorluk çekebilirsiniz, ona zaman vermesini bilin.

Diğer Blog Yazıları

Cuma Gününün Önemi Fazileti ve Cuma Namazı

Cuma Gününün Önemi Fazileti ve Cuma Namazı

Bu yazımızda sizlere Cuma gününün müslüman alemi için neden önemli olduğunu, Cuma gününün faziletlerini ve Cuma namazının önemini paylaşmaya çalışacağız. Hadislerle bu konuyu sizlere anlatmaya çalışac...

Çay ve Kahvenin Hiç Bilmediğiniz Faydaları ve Zararları

Çay ve Kahvenin Hiç Bilmediğiniz Faydaları ve Zararları

Kahvaltıların olmazsa olmazı Çay ve dinlenme ve molaların olmazsa olmazı Kahve hatta Türk Kahvesi ile ilgili bilmediğiniz ne kadar farklı bilgiler varmış. Hadi bakalım......

Burçlarına Göre Kadınlar ve Özellikleri

Burçlarına Göre Kadınlar ve Özellikleri

Hangi burcun kadını nasıldır? Aşk hayatında nasıldır, nasıl sever? İlişkileri, hayata bakış açısı, özellikleri nelerdir? Risk almayı sever mi? Sizinle uyumlu mu? Buyrun hepsi bu yazımızda......

Yetenekli Olmak: İçimizdeki İnci Değerindeki Hazineler

Yetenekli Olmak: İçimizdeki İnci Değerindeki Hazineler

Yetenek, insan yaşamının önemli bir parçasıdır ve her bireyin kendine özgü yeteneklere sahip olduğu bir gerçektir. Bu blog yazısı, yeteneklerinizi keşfetmek, geliştirmek ve kullanmak hakkında size reh...

Hayatın Zorlukları ve Engelleriyle Baş Etme İpuçları

Hayatın Zorlukları ve Engelleriyle Baş Etme İpuçları

Hayattaki zorluklar; insanların günlük yaşamlarında karşılaşabileceği yaygın sorunlardır. Her bireyin deneyimi farklıdır ve bu zorluklarla başa çıkmak için farklı stratejiler ve destek sistemleri gere...