Gizlilik Politikası

Güzel Cümleler sitesini ziyaret etmeniz ve bu site aracılığı ile sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. "Güzel Cümleler" web sayfasını kullanabilmek için 13 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Daha küçük yaştaki kullanıcıların velilerinin veya yasal vasilerinin izni gereklidir.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Güzel Cümleler, siteyi kullanan kişilerden siteyi kullanırken hiçbir aşamada kullanıcı bilgisi, şifre, kredi kartı bilgileri, ad-soyad vb. kişisel bilgi veya tanıdıklarının bilgilerini istemez. Güzel Cümleler yapısı gereği bu bilgilere ihtiyaç duymaz. Ayrıca Güzel Cümleler sitesi üzerinde bu bilgilerin yazılabileceği veya kullanıcıdan isteneceği bir form yapısı bulunmamaktadır. Ancak sitenin bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilip veya belli tekniklerle site dışında sayfalara yönlendirilip kullanıcıların bilgilerinin çalınması durumunda Güzel Cümleler sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Kullanıcı asla bilmediği, güvenmediği veya SSL ile korunmamış web sayfaları haricinde bilgi paylaşımı yapmamalıdır.

2. Bilgi Kaynakları

Güzel Cümleler, siteyi kullandığınız süre içerisinde sizden hiçbir bilgi talep etmez.

3. Çerez Politikası

Güzel Cümleler sitesinin hiçbir sayfasında, kullanıcıların bilgilerini saklayan ve çerez olarak isimlendirilen yapılar kullanılmamaktadır. Güzel Cümleler, bu verilere ihtiyaç duymadan size hizmet vermektedir.

4. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır. "Gizlilik Politikası" ve "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" sayfalarındaki hükümler ve bu hükümlerde GuzelCumleler.com tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, GuzelCumleler.com ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, GuzelCumleler.com'a karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.