İyi ki Varsın Sözleri

Adımın anlamı seni sevmektir. Kuşların göç yolu olurum sana. - İbrahim TenekeciBir insana iyi ki varsın diyebilmek, bazen ihtiyacın olan tek şeydir. Birinin yanında olduğunu hissetmek, birilerine iyi ki varsın diyebilmektir. Ne güzel bir şeydir, birini şartsız koşulsuz sevebilmek ve O'na iyi ki varsın diyebilmek... Ne güzel duygudur; Hayatında, sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzel yerinde taşıdığın İnsanlara "iyi ki varsın" diyebilmek. "İyi ki varsın" dediklerimiz daim olsun hayatta. Bu sayfada, içtenlikle dile getirilen sözlerle sevdiklerimize ne kadar değerli olduklarını hatırlatırız. Her kelime, sevgiyle yoğrulmuş bir armağandır. İyi ki Varsın Sözleri sayfasında, dostluk, aile, sevgi ve minnettarlık gibi temaları içeren anlamlı sözler bulunur. Bu sözler, gönül dilinden doğan cümlelerdir ve insanların kalplerine dokunur. İyi ki Varsın Sözleri sayfası, sevgi ve şükran duygularını dile getirmek isteyen herkes için bir ilham kaynağıdır. Sevdiklerimize özel olduğunu hissettirmek ve onlara teşekkür etmek için bu güzel sözleri kullanabiliriz.

Gülmek istemezken bile beni güldürüyorsun. İyi ki varsın ve benim hayatımdasın bu durumdan çok mutluyum.

İyi ki tanımışım seni güzel insan. Seni hayatıma sokan Allah'a şükürler olsun. Sen benim kanım canım oldun.

Seninle tanışmak, hayatımda yeni bir sayfa açmak demekti. İyi ki hayatıma girdin ve benimle bu özel yolculuğu paylaşıyorsun.

Senin varlığın, hayatıma anlam, neşe ve renk katıyor. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, kalbimde sonsuz bir sevgi ve minnet doluyor, hayatın güzelliklerini birlikte paylaşıyoruz. Seninle her an, birbirimize destek oluyor, birlikte büyüyor ve hayatımızı birlikte inşa ediyoruz.

Sen benim her şeyimsin, hayatımdaki en büyük mucize. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, bir ömür boyu sürecek bir aşk hikayesini yaşıyoruz. Seninle her an, içimdeki umut ve sevgi çiçekleri açıyor, yüreğimdeki şarkılar sonsuz bir coşkuyla yankılanıyor.

İyi ki hayatımda olanlar, sizin gibi özel insanlarla tanışmak ve birlikte olmak benim için büyük bir şans.

Dünyaya gelmenin mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda iyi ki varsın demenin sevincini de yaşıyorum. İyi ki doğdun, hayatımıza renk katan bir yıldızsın.

Seninle her an, hayatın bana sunduğu en değerli hediyeyi yaşıyorum. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, sevginin ve şefkatin sihirli dokunuşunu hissediyor, birbirimize olan sevgimizi her geçen gün daha da derinleştiriyoruz. Seninle her an, geleceğe umutla bakıyor ve birlikte her engeli aşabileceğimize inanıyoruz.

İyi ki benim hayatımdasın, seninle her anım özel ve anlamlı. Seni sevmek ve seninle birlikte olmak benim için en büyük mutluluk.

İyi ki benimlesin, hayatımda senin gibi özel bir insan var olduğu için şanslıyım. Seninle her anım değerli ve anlamlı.

Hayatıma girişinle birlikte her şey değişti. İyi ki hayatıma girdin ve benimle bu özel yolculuğu paylaşıyorsun.

İyi ki sevdim seni ve iyi ki sevdin beni; iyi ki varsın sevgili.

Seninle her an daha güzel bir hikaye yazıyoruz. İyi ki varsın, hayatımı neşeyle dolduran en özel insan.

İyi ki benimlesin, seninle birlikte hayatın güzelliklerini keşfediyor, birlikte büyüyoruz. Seninle olmak benim için en büyük armağan.

Ben sana olan aşkımı ne dağlara sığdırabiliyorum, ne göklere. Benim hayatıma iyi ki girmişsin be sevgilim. İyi ki varsın, iyi ki sen varsın...

Ne güzeldir birine "iyi ki varsın" diyebilmek. İyi ki geldin diyebilmek. Sen gelmeden önce her şey pusluydu. Penceremde çekili örtülerim vardı. Duvarlarım karanlık, ışık aydınlatmazdı ve hiç aralık durmazdı kapım. Seninle aydınlandı evim, gözüm, dünyam. İyi ki geldin, iyi ki benimsin. Şükürler olsun varlığına aşkım.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım eşim, sevgilim, hayat arkadaşım, seni çok seviyorum...

Sevginle dünyamı renklendirdin, eksik olan parçaları tamamladın. İyi ki varsın, sen benim için çok değerlisin.

Hayatımda olan herkes, iyi ki varsınız. Sizlerle birlikte her günüm daha renkli, daha güzel ve daha anlamlı oluyor.

İyi ki hayatıma girdin, seninle birlikte yaşadığım her anı değerli kılan birini buldum. Sen benim için çok özelsin.

Hayatıma iyi ki girdin sevgilim. İyi ki varsın. Hayallerimizi seninle gerçekleştirmek istiyorum. Beni hiç bırakma olur mu? Nice birlikte senelere...

Bazı insanlar vardır, hayatımızda öyle bir yer ederler ki, onları tanıdığımız için hayattaki en büyük iyikim olarak adlandırırız. Sen benim hayattaki en büyük iyikimsin.

Seninle her an, hayatın en değerli anlamını buluyorum. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, korkularımı yenecek gücü buluyor, zorluklar karşısında birlikte mücadele ediyoruz. Seninle her an, geleceğe umutla bakıyor ve hayatın bize getireceği güzelliklere inanıyoruz.

Hayat bizi nerelere getirir bilemem; ama ne olursa olsun, iyi ki seni tanımışım. Senin güzel kalbini iyi ki görmüşüm.

Bana hala "seni iyi ki tanımışım" diyebilir misin? Ben diyebilirim güzel dostum. İyi ki tanımışım seni. Sen bana bilmediğim bir çok şey öğrettin. Ben mutluluğu, sevgiyi seninle öğrendim. Bunları öğrettiğin gibi bana acıyı, hüznü, kederi ve hasreti de öğrettin. Öğrettiğin her şey için teşekkür ederim güzel dostum. İyi ki seni tanımışım.

İyi ki hayatıma girdin, seninle birlikte yaşadığım her anı değerli kılan birini buldum. Sen benim için çok özelsin.

Seni tanıdığım için hayattaki en büyük iyikimi yaşadığımı biliyorum. Senin varlığın, hayatıma anlam ve mutluluk katıyor.

Sen benim için sadece bir sevgili değil, aynı zamanda en iyi dostumsun. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, gülümsemeler paylaşıyor, gözyaşları döküyor, birlikte büyüyoruz. Seninle her an, kalbimde sonsuz bir sıcaklık ve samimiyet hissediyor, hayatımdaki en güçlü ve anlamlı bağa sahip olduğumu biliyorum.

Birlikte olduğumuz her an, zaman duruyor ve dünya dönüyor. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, geçmişin yükünü ve geleceğin kaygılarını unutuyor, sadece şu anı dolu dolu yaşıyoruz. Seninle her an, sonsuz bir sevgi ve anlayışla birbirimize sarılıyor, hayatın güzelliklerini birlikte keşfediyoruz.

Sana hayatta bir şey verebilseydim, sana benim gözümden kendini görme yeteneği verirdim, ancak o zaman benim için ne kadar özel olduğunu anlayabilirsin. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın sevgilim/arkadaşım/dostum. Bana hissettirdiğin en özel duygular için teşekkürler. Sen hayatımda olduğun için çok mutluyum.

Hayatıma girdiğin günden beri her şey daha anlamlı hale geldi. İyi ki hayatıma girdin ve seninle bu güzel serüvene adım attım.

Hayattaki en büyük iyikim, senin gibi bir dostu bulabilmektir. Seninle her an paylaşmak, gülmek ve hüzünlenmek benim için bir ayrıcalıktır.

Hayatımda olanlar, iyi ki varsınız. Sizlerle birlikte geçirdiğim her an, değerli ve anlamlı hale geliyor.

Benim can dostum, arkadaşım, iyi ki varsın. Senin gibi özel bir insanla paylaştığım her an, hayatımı daha anlamlı ve renkli kılıyor.

Benim canım sevgilim, iyi ki varsın. Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımda anlam ve mutluluk buluyorum.

Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımda bir mucizeye tanık olduğumu hissediyorum. İyi ki benimlesin, senin varlığın benim için en değerli hazinelerden biri.

Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımın en güzel anları oluyor. İyi ki benimlesin, senin varlığın beni her zaman mutlu ediyor.

Hayatımda senin gibi özel birisinin varlığı, benim için büyük bir şans. Sende iyi ki varsın, hayatımı güzelleştiriyorsun.

Hayatının kısacık ama kısacık bir bölümünde dahi yüzünü güldürebildiysem, "iyi ki var" dedirttiysem mutluyum. Tanıdığım için, tanıttığın için, geldiğin ve gitmediğin için ve doğduğun için mutluyum. İyi ki'lerle başlayıp adınla devam edebileceğim sonsuz cümle var. Sana bağladığım bir sürü gülüşlerim, seninle öğrendiğim bir sürü güzelliklerim, seninle fark ettiğim bir dolu yanlışlarım var. Ve tabii ki seninle, senin sayende, senden gelen kendimi aştığım mutluluklarım var.

Birisine canı gönülden iyi ki varsın diyebilmek o kadar güzel ki. Çünkü hayat hep pişmanlıklar ve keşkeler üzerine kurulu bir mecra. İnsan, daima bir yanılgıdır. En çok giderken. Her ne olursa olsun iyi ki varsın, vardın diyebilmek ve birisinin iyikisi olabilmek harika bir his.

Seninle tanıştığım günden beri her gün iyi ki dedim. İyi ki tanıştık, iyi ki bu kadar delice sevdik birbirimizi ve iyi ki hayatlarımızı birleştirdik. Sen benim bu hayattaki en büyük iyi kim oldun sevgilim.

Hayatıma girdiğin günden beri her şey değişti. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Sen benim için bir melek gibi, her anımda bana güç ve umut veriyorsun. Seninle her an, her nefes, her dokunuş, sonsuz bir mutluluk ve sevgiyle doluyor.

İyi ki tanıdım seni, hayatımda sadece bir dost değil, aynı zamanda bir aile üyesi gibi olan birini buldum.

Sen benim iyi geçen gecelerimin hepsi, güzel gündüzlerimin sebebimsin. Sen hayatıma geldin, yolumu çiçeklendirdin, rotamı gösterdin ve tuttun elimden. Varlığına binlerce defa şükürler olsun.

İyi ki benim hayatımdasın, seninle her günümü paylaşmak, güzel anılar biriktirmek benim için büyük bir mutluluk.

Hoş geldin hikâyeme hoş geldin hayatıma ve hoş geldin yazılarıma. Varlığına şükürler olsun aşkım. Senin varlığınla anlamlandı bu hayat, seninle başladı bu hikaye.

Güçlü olduğumu hissettiğimde, yanımda olduğunu bilmek beni daha da güçlendiriyor. İyi ki varsın, destek ve sevgin için minnettarım.

Hayatta bazı insanlar vardır, sadece varlıklarıyla bile mutluluk kaynağı olurlar. İyi ki varsın, senin gibi bir dostum olduğu için şanslıyım.

İyi ki benimlesin, senin sevgin ve desteğinle hayatta her zorluğun üstesinden gelebiliyorum. Sen benim güç kaynağım, her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Seni bana veren rabbime şükürler ediyorum her gün. Seninle yaşadığım her anıma şükürler olsun. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın dostum/arkadaşım/sevgilim. Seninle var olmak, seninle eşsiz zamanlar geçirmek çok güzel.

Benim için yaptığın her şey için, senin hakkında ne hissettiğimi ve hayatımda olduğun için ne kadar mutlu olduğumu söylemeyi unuttuğum her zaman için, sana teşekkür etmeyi bir borç biliyorum sevgilim/arkadaşım/dostum. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın.

Hayatta bazı insanlar vardır, sadece varlıklarıyla bile bize huzur ve mutluluk verirler. İyi ki benimlesin, seninle birlikte olduğum her anımdan keyif alıyorum.

Benim yüreği güzel sevgilim, seni çok seviyorum. Hayatıma iyi ki girdin iyi ki varsın hep benimle kal. Birinci ayımız kutlu olsun, seninle birlikte nice aylara, daha nice yıllara...

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok sana binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Bana bakıp öylece kalakaldığın birkaç saniye, kalbimin hızlanması için yeterli bir sebepti. Yüzündeki masum şaşkınlık görülmeye değerdi.

Şu hayatta dost dediğin, senin gibi olur. İyi ki varsın sevgili dostum. Hayatı paylaşacağım senin gibi güzel dost sahibi olduğum için şükürler olsun.

Her fırsatta söylüyorum, sonsuza kadar da söyleyeceğim. İyi ki varsın canım ve iyi ki benim sevdiğimsin. Seni ölünceye kadar seveceğim!

İyi ki hayatımdasın diyorum, uyandığım her güne ayrı şükrediyorum. Sevmek, sevilmek, seni sevmek... Hediye gibi sanki. Sen geldin her şeyin bir anlamı oldu, sen geldin ama ne güzel geldin. Dinleyip anlam veremediğim şarkılar anlam kazandı şimdi, içimde adını koyamadığım yepyeni çiçekler açtı. Senin için yaşıyorum sanki. Senin varlığın yaşatıyor beni. Gidersen nasıl nefes alırım bilmiyorum.

Hayatta böyle bir dostum olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Benim can dostum, arkadaşım, iyi ki varsın ve her zaman yanımda olduğun için minnettarım.

Beklenmedik bir zamanda, hayatıma gelen en güzel insan. Hayatıma hoş geldin kadınım. Sevmek, seni sevmek ne güzel şey... Hoş geldin kadınım benim, hoş geldin... Sen benim şarkım, en güzel nakaratlarıyla, başkasının dili dönmeyeceği bir şarkı...

Hayatta karşılaştığımız bazı insanlar, hayatımızı sonsuza kadar değiştirir. İyi ki tanıdım seni, seninle birlikte yaşadığım anılarımı her zaman kalbimde taşıyacağım.

Hayatımda senin gibi bir sevgiliye sahip olmak, benim için büyük bir şans. Benim canım sevgilim, iyi ki varsın ve her gün beni mutlu ediyorsun.

İyi ki tanıdım seni, senin gibi biriyle hayatı paylaşmak benim için büyük bir şans ve mutluluk.

Sen hayattaki en büyük iyikimsin. Seninle her anım, her anımda seninle geçen bir ömür.

İyi ki tanıdım seni, hayatıma anlam katan bir dost oldun. Seninle geçirdiğim her an, benim için bir hazine.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın! Senin gibi özel bir insanın hayatımıza katılmasıyla birlikte her günümüz daha anlamlı ve güzel oluyor.

Hayatıma girdiğin günden beri her şey değişti. İyi ki hayatıma girdin ve benimle olduğun için minnettarım.

Hayatta bazı insanlar vardır, sadece varlıklarıyla bile mutluluk kaynağı olurlar. İyi ki tanıdım seni, senin gibi bir dostum olduğu için şanslıyım.

Seninle tanışmak, hayatıma anlam katan bir deneyim oldu. İyi ki varsın ve benimle olduğun için teşekkür ederim.

Seninle her an, hayatın bana sunduğu en değerli armağanı yaşıyorum. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, yeni bir nefes, yeni bir başlangıç. Seninle her an, hayallerimin gerçeğe dönüştüğü bir dünyada yaşıyorum. Seninle her an, kalbimde sonsuz bir sevgi ve mutluluk taşıyorum.

Bir dost, bir sırdaştır, bir yol arkadaşıdır. İyi ki tanıdım seni, hayatıma böyle değerli bir dost katıldığı için minnettarım. - Ralph Waldo Emerson

Hayattaki en büyük iyikim, seninle tanışmak ve senin gibi özel bir insanı hayatımda barındırmaktır.

Sende iyi ki varsın, hayatıma anlam ve mutluluk katan birisin. Seninle geçirdiğim her an, bir armağan gibi geliyor.

Birbirimize olan bağımız, hayatımdaki en değerli hazine. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her adımda büyüyen sevgimiz, bizi zorluklar karşısında güçlü kılıyor. Seninle her an, sonsuz bir destek ve anlayış buluyor, hayallerimize birlikte yürüyoruz.

Sensiz geçen her saniyemde, daha çok iyi ki diyorum. Sensiz geçen her dakika, varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum, iyi ki çıktın karşıma.

Seninle tanıştığımda hayatımın ne kadar eksik olduğunu anladım. İyi ki varsın, seni seviyorum.

İyi ki hayatıma girdin, senin gibi özel bir insanı tanımak ve seninle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluk.

Hayatımda olan her biriniz, iyi ki varsınız. Sizlerin varlığı, benim için en büyük destek kaynağı ve mutluluk sebebi.

İyi ki seni tanıdım. Tek "iyikim" sensin şu hayatta. Hayatıma girdin gireli o kadar mutluyum ki sensiz bi hayat düşünemiyorum. Senin içinde olduğun her şey o kadar güzel ki...

Kötü günlerde bile, yine de seninle mutlu olacağım. Çünkü hiçbir şey, beni senden daha mutlu edemez ve hiçbir şey beni üzemez. Ben hep varlığına şükrettim. Seninle olduğum için Allah'a hamd olsun. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın.

Senin gülen yüzün, hayata anlam katan bir ışıktır. İyi ki varsın, seni her zaman yanımda görmek istiyorum.

Seni seviyorum, hayatın bana gönderdiği en nadide armağan sensin canım kocam. Bana hiç keşke dedirtmedin, hep iyilikler yaşattın.

En sevdiğim. İyi ki varsın sen ya iyi ki. Hayatımın en berbat günlerinden birini geçiriyorken sen geldin. En kötü günlerimin tek destekçisi olduğun için sana milyonlarca kez teşekkür, Rabbime de şükür ediyorum. Bilmiyorum kime ne, nasıl, ne kadar büyük bir iyilik yaptım da seninle ödüllendirildim. Bilmiyorum ne kadar şükredilirse yeter varlığın için, bilmiyorum neden o kadar kusursuz insan içinden ben? Bilmiyorum işte... SENİ ÇOK SEVİYORUM!

Seninle her anı paylaşmak, hayatımı daha anlamlı kılıyor. İyi ki varsın, seni sevmek benim için en büyük şans.

Gözlerinin ışığı, yüreğimdeki ateşi yeniden alevlendiriyor. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle her an, yeni bir keşif ve macera yaşarken, hayatın anlamını ve güzelliğini daha derinden hissediyorum. Seninle her an, bir ömür boyu sürecek bir masalın içinde kayboluyorum.

Hayatımda senin gibi biri olduğu için her gün şükrediyorum. İyi ki varsın, kalbim seninle daha da dolu.

Bu hayatta tek birine sahip olabilme seçeneğim olsaydı, yine hiç tereddüt etmeden, kuşkusuz seni seçerdim. İyi ki hayatımdasın özel insan.

Seninle tanıştığım gün, kalbimde yeni bir ışık yanmıştı. İyi ki tanıdım seni, senin gibi özel bir insan hayatıma değer katıyor.

Adımın anlamı seni sevmektir. Kuşların göç yolu olurum sana. - İbrahim Tenekeci